درمان های طبیعی کبد

مشکلاتی از جمله کبد چرب ممکن است در ارتباط با زندگی مدرن باشند. پزشکی بالاخره متوجه شده است که این بیماری ها را می توان با ارتقاء کار کبد به کمک تقویت کننده بهبود بخشید. این که منجر به درمان های طبیعی شده است. این خوب است. هر چه تعداد بیشتری از مردم به مدت طولانی از داروهای قوی برای فرونشاندن علائم کبد چرب استفاده کنند عوارض جانبی و خطرات کبد چرب بیشتر می شود.

  • چاقی و کبد چرب
  • دیابت
  • بیماری های قلبی عروقی
  • التهاب فزاینده
  • بیماری های اتوایمون
  • مشکلات هاضمه.

برای کسی که دچار کبد چرب است تصمیم گیری در مورد اینکه چه تقویت کننده ای برای درمان های طبیعی او بهترین است مشکل است. به خصوص که این حقیقت وجود دارد که کبد چرب یک بیماری است و از خفیف تا شدید متغیر است. من شخصاً فکر می کنم که خوب نیست که به مدت طولانی از تقویت کننده های کبدی که دارای الکل هستند هر روز استفاده شود زیرا الکل آنها برای کبد خوب نیست. بعد از تحقیقات زیاد متوجه شده ام که تونیک های کبدی که به شکل پودر یا کپسول های گیاهی هستند خود جذب می شوند و برای کسانی که مشکل هاضمه دارند مفید می باشند. امروزه افراد زیادی داروهای ضداسید را برای کاهش اسید معده در ریفلاکس استفاده می کنند. متأسفانه این داروهای ضداسید توانایی شخص را برای شکستن، هضم و جذب اسیدهای آمینه کم می کنند. پس مهم است که یک تونیک که جذب آن راحت باشد و به هضم مواد کمک کند، برای درمان های طبیعی کبد مصرف شود.

تقویت کننده کبد لیواتن

پودرهای لیواتن Livaton و کپسول های گیاهی حاوی ترکیبی از گیاهان مفید برای درمان های طبیعی کبد همراه با مواد غذایی مفید هستند. من از بیماران می خواستم که همه موادی را که لازم دارند در یک فرمول مصرف کنند تا از مصرف قرص های مختلف خودداری شود. این مرا تشویق کرد لیواتن Livaton را به عنوان تقویت کننده کبد بر گزینیم که حاوی گیاهان مفید و مواد مغذی آنتی اکسیدان به مقدار لازم در یک کپسول یا پودر می باشد. فرمول لیواتن به ثبت رسیده، لذا بیماران می توانند مطمئن شوند که مواد سالم و تأیید شده را مصرف می کنند.

تقویت کننده های کبدی زیادی با اسم های مشابه در بازار وجود دارند مثل لیواتن و غیره که فرمول آنها با لیواتن فرق می کند. ( در ایران قرص ها و داروهایی مثل لیورگل موجود است که بر روی آنها مطالعه شده و مورد تأیید است).

لیواتن پلاس تقویت کننده قوی کبد است که گیاه ST.Mary’s Thistle را با تمام ویتامین های گروه B که برای سم زدائی از آن مهم هستند. مهمترین اسید آمینه های مفید برای درمان های طبیعی کبد گلوتامین، گلیسین، تورین و سیستئین که برای سم زدائی و محافظت از آن مفید هستند. یک دوز مؤثر از ویتامین های آنتی اکسیدان ویتامین های C و E و بتاکاروتن طبیعی. مواد معدنی سلنیوم و روی که سم زدائی را تسریع و التهاب کبد را می کاهند. لیواتن پلاس یک فرمول است که برای حمایت از شیو های سم زدائی ساخته شده است. مواد غذایی به خصوص و گیاهانی که بازسازی سلول های آسیب دیده کبدی را تسریع می کنند. آنها توانایی کبد را برای در هم شکستن مواد شیمیایی سمی در مراحل اول و دوم سم زدایی و درمان های طبیعی کبد تسهیل می کنند.

منبع: کتاب کبد چرب برگشت پذیر است

مقالات مرتبط

هموروئید و درمان آن

[sbu_post_image] هموروئید ها کلافه های عروقی(رگی) هستند که در 5تا7 سانتیمتری داخل مقعد وجود دارد .وظیفه اصلی آنها کنترل گاز و کنترل موادمایع مدفوعی می باشد.زمانیکه این

مطالعه »
تماس با ما